Uber Lite

1.39.10001

3.7

3

Uber, en küçük 2G ağları için yeniden tasarlandı

31.2k

Bu uygulamayı oyla

Uber Lite, normal Uber'le (gitmek istediğiniz herhangi bir yer için taksi sağlanan ortak otomobil uygulamasıdır) kıyaslandığında telefonunuzda çok daha az yer kaplayan ufak resmi bir alternatiftir. Aslında, Uber Lite tamamen 180MB Uber uygulamasından oldukça az sadece 5MB ağırlığındadır.

Uber Lite orijinaliyle aynı özellikleri sunar fakat süreci dört basit adımla daha da kolaylaştırır. Her bir adımı arka arkaya takip edin ve zaman farketmeksizin nerede olursanız olun bir sürücü sizi almak için bekliyor olsun. Artı, her çeşit 2G bağlantılardan daha yavaş bağlantılarda da kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Bu uygulamada normal Uber ile kıyaslandığında olmayan tek şey şoförünüzün tam olarak nerede olduğunu anlık gösteren haritadır. Fakat Uber Light uygulamasında ne zaman bulunduğunuz yerden alınacağınız konusunda gerçek zamanlı güncellemeler ve bu yolculuğun ne kadara mal olacağına dair tam bir fatura vardır.

Uber Lite, tam bir Uber tecrübesini herhangi bir cihazda ve neredeyse bütün ağ bağlantılarında sunan sıkıştırılmış basit bir uygulamadır. Yine de geliş vaktinizi bilmeleri için seyahat güncellemelerinizi arkadaşlarınızla ve ailelerinizle paylaşma seçeneği dahil bekleyebileceğiniz bütün özellikleri sunar. Uber Lite, düşük bağlantı hızına sahip alanlarda olan Uber kullanıcıları için yeniden yapılmış bir dizayndır.
Uptodown X